facebook

E-ticaretin Liderleri Networkdry İçin Toplandı

Türkiye e-ticaret alanının ve iş dünyasının yatırım kazanan online girişimi olan kurumu temizleme sektörü lideri Networkdry, basın muhabirleri ve yatırımcıları bir araya getiren bir davet organize ederek sektörde tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

 

Davete katılan isimlerden biri geride bırakmış olduğumuz sene 589 milyon dolarlık bir ödeme ile satışı yapılarak Türkiye internet dosyası içinde en yüksek değeri işletme adını almaya hak kazanan Yemeksepeti kurucusu ve Ceo’ su olan Nevzat Aydın, 2011 senesinde 217 milyon dolara e-bay’ a satışı gerçekleştirilmiş olan Gittigidiyor.com’ un kurucuları arasında yer alan Burak Divanlıoğlu, Serkan Borançılı ve Aydonat Atasever, Markafoni’ ye ilham eren kurucusu Sina Afra gibi internet mecrasında adını duyarak birçok ismin yanı sıra Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyelerinde bulunan Murat Özyeğin ve Türkiye’ nin önde gelen 150 işletmesi içinde yer alan Multinet’ in yönetim kurulu başkanı Şevket Başev’ in de yer aldığı bu lider katılımcılar Türkiye’ nin önde gelen kuru temizleme girişimi olan Networkdry için kafa kafaya vermişlerdir.

E-ticaretin Liderleri Networkdry İçin Toplandı

İstanbul, Ankara, İzmir ve Aydın şehirlerinde anlaşması yer alan yüze yakın üye mağazası bulunan Networkdry, e-ticaret alanının en önemli iş modelleri arasında yer alan marketplace yani Pazar yeri hedefli çalışmaktadır ve ilerleyen haftalarda Türkiye’ nin 20 büyük iline 2016 senesinin sonunda ise yayılma politikası izleyerek Ülkenin her yerine erişmeyi hedeflemektedir.

 

İşletme her tür kuru temizleme işleminin yanı sıra kullanıcılarına halı yıkama ve ütü yapma gibi hizmetleri de kullanıma sunmaktadır.

 

Kullanıcıların sipariş vermelerinin ardından maksimum beş saat sonra özel olarak kaplanmış araçlar ile siparişleri getiren Networkdry elemanları, müşterilerden almış oldukları kıyafetlerin ya da diğer ürünlerin tüm işlerini yaptıktan sonra 24 saat içinde müşterilerinin istedikleri adrese özel kılıf ile teslimatını gerçekleştirmektedirler.

 

Networkdry’ a ulaşamak için e-ticaret ve mobil siteleri tercih edilmesinin yanı sıra Networkdry’ ın numarasını tuşlayarak ulaşmaları da mümkündür.

E-ticaretin Liderleri Networkdry İçin Toplandı

İnternet üzerinden işlemleri gerçekleştirme avantajı ile evden, işten ya da her nerde iseniz oradan sipariş verme özelliği ile kullanıcıların yanında olan bir işletmedir.

 

Fiyatlarına göz atacak olursak piyasa yer alan diğer markalara göre fiyatları % 20 daha avantajlıdır. Yani hem uygun fiyatları hem de vermiş olduğu kişiye özel hizmet ile kullanıcılarının kalbini fethetmektedir.

 

Networkdry’ ın e-ticaret sektörü içinde ki durumu hakkında bilgiler paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Başev kuru temizlemenin ilk etapta internet ortamı başta olmak üzere yeni iş modelleri arasında bulunan bir sektör olduğunu dile getirmektedir.

E-ticaretin Liderleri Networkdry İçin Toplandı

Hem kullanıcıların hızlı ve kaliteli bir hizmet alması hem de e-ticarette yer alan küçük şirketlerin daha verimli ve planlı işleyeceği yapılar kurulabilmektedir.

 

Networkdry’ ın bu şekilde ilerlemesi hem kendi sektöründe hem de yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi ve merakla izlenmiştir.

Networkdry’ ın benimsemiş olduğu bu ilke ile hali hazırda yer alan kuru temizlemecilere yeni bir gelir kapısı ortaya konurken aynı zaman da paylaşıma dayalı bir iş modelidir.

 

Bununla birlikte kullanıcıların da kuru temizlemeden en yüksek faydayı almaları, kalite, hız ve maliyetler yönünden tasarruflarda bulunacakları, kuru temizlemesi yapılacak kıyafet ve diğer eşyalarını gönül rahatlığı ile teslim edecekleri, kalite anlayışı maksimum olacak bir işletme örneği kurulmuştur.

 

Şu an için İstanbul, Ankara, İzmir ve Aydın şehirlerinde yüze yakın anlaşmalı üyesi yer alan işletme 2016 senesi sonunda kaliteli ve güler yüzlü hizmetini Türkiye’ nin her yerinde tanıtmayı ve yaymayı amaçlamaktadır.


Copyright © 2018 RGS Yazılım, Tüm hakları saklıdır.